5 důvodů, proč mít doma mobilní klimatizaci

Někdy se prostě doma nedá vydržet horko. I když většina rodin doma nemá centrální nebo okenní klimatizaci, je skvělý nápad mít místo ní alespoň přenosnou klimatizaci. Jedná se o praktický spotřebič, který ochladí prostor, třeba když budete pořádat epickou párty. A nejen to! Přenosná klimatizace je v dnešní době zřejmě jedním z nejžádanějších spotřebičů. Rozhodně byste měli zvážit její pořízení, protože má spoustu výhod. Utratit za ni peníze se rozhodně vyplatí - a my vám prozradíme proč. Níže jsou uvedeny některé z výhod, které vám přenosná klimatizace doma přinese:

Snadná instalace

Jednou z nejlepších věcí na přenosných klimatizacích je, že je můžete snadno používat hned po vybalení z krabice. K jejímu nastavení nemusíte volat odborníka, protože vše zvládnete sami. Stačí najít výstup pro výfukovou hadici a můžete začít. Poté klimu můžete ihned používat! Jedná se o naprosto bezproblémovou a jednoduchou instalaci, kterou zvládne každý. Tip: Mobilní klimatizace, ale také další užitečné pomocníky, mezi kterými nechybí elektrocentrály, mobilní topidla, odvlhčovače a hladičky betonu, seženete u eprofi.cz s.r.o.

Cenově výhodné řešení

Přenosné klimatizace jsou ve skutečnosti cenově výhodnější než centrální klimatizace a velké okenní klimatizace. Protože se jedná o menší jednotky, jsou k dispozici v cenově dostupnější sazbě. Snadno si ji můžete pořídit do svého domova a udržovat svůj prostor chladný kdykoli během dne. Kromě toho vyžadují pouze menší údržbu ve srovnání s okenními nebo nástěnnými klimatizacemi.

Mobilita

Pravděpodobně nejlepší vlastností tohoto typu klimatizace je její mobilita. Můžete ji přemisťovat z jednoho místa na druhé pomocí koleček připevněných k její základně nebo zabudovaných koleček. Kdykoli budete mít chuť ochladit obývací pokoj, kuchyň nebo jakékoli jiné místo v domě, můžete ji snadno přenést, protože je navíc lehká.

Odvlhčuje vzduch

Přenosné klimatizace vzduch nejen ochlazují, ale také odvlhčují. Pokud náhodou žijete tam, kde je vysoká vlhkost vzduchu, pak je nejlepší, když si pořídíte tu svou. Vlhkost může být stejně nepříjemná jako horko, takže se opravdu hodí mít doma přenosnou klimatizaci. Pomůže vám zbavit vzduch jak tepla, tak vlhkosti.

Energeticky úsporné

Mít doma vlastní přenosnou klimatizaci je velmi praktický způsob, jak ušetřit za elektřinu. Tento spotřebič má díky své velikosti bezpochyby energeticky úspornou funkci, která s sebou nese právě nižší náklady na provoz. Navíc se můžete s použitím tohoto chladicího zařízení zaměřit pouze na konkrétní místa ve vašem bydlišti, která je třeba ochladit. Tímto způsobem budete moci snížit spotřebu elektrické energie. Přenosné klimatizace jsou jistě užitečné při udržování chladu v jakýchkoli prostorách vašeho domova. Díky těmto výše uvedeným výhodám budete moci ve svém obydlí žít pohodlně. Zvažte proto, zda si ještě dnes jednu z nich, například tuto výkonnou mobilní klimatizaci Sinclair, pořídíte. Jakmile budete tento spotřebič vlastnit, určitě nebudete ničeho litovat!  

Publikováno: 16. 05. 2021

Kategorie: Co se nevešlo

Autor: Ivana Kováčová