Vhodná teplota přispívá k lepší produktivitě práce. Jak ji nastolit?

Není žádným tajemstvím, že nepříznivá pokojová teplota se značně podepíše na našem pracovním výkonu. Lidem pracujícím v kanceláři dělají problémy úmorná letní vedra nebo chladnější dny, které jsou doprovázeny nízkou teplotou. V těchto případech je nutné regulovat teplotu v místnosti. V zimě si na sebe nemusíte obléct několik svetrů, abyste se zahřáli a taky nemusíte v létě pracovat ve spodním prádle. Co by si taky o vás kolegové řekli. Jednoduchým a dostupným způsobem se nabízí pořízení mobilních klimatizací (např. přenosných klimatizací REMKO), topidel anebo mobilních radiátorů. V následujícím článku vám pomůžeme správně vybrat zařízení tak, aby vyhovovalo vašim potřebám a zajistilo požadovaný výsledek. Tip: Zde si můžete přečíst, jak vybrat průmyslové topidlo.

Dělají vám starosti chladnější dny?

Jestliže se obáváte nízkých teplot v kanceláři, poradíme vám, jak se s tímto problémem vypořádat. Ke zvýšení pokojové teploty obzvlášť přispívají elektrická topidla. Proč si zvolit zrovna tenhle typ? Protože se do vnitřních prostorů hodí nejvíce a přináší kvalitní řešení vašeho problému. V místnosti neprodukují žádné spaliny a jsou ekologická. Pokud máte navíc přístup třeba k solárním panelům, tak napomáhá šetřit životní prostředí. Výhodou je také jejich jednoduchá instalace, kdy zařízení zapojíte do zásuvky a můžete si začít užívat požadované teplo. Jen tak mimochodem, s vlhkostí vzduchu si snadno poradí kvalitní odvlhčovač, například MASTER.

Jak na vysoké letní teploty?

Jakmile teploty v kanceláři překročí „třicítku“ naše soustředěnost a efektivita práce je o poznání horší, tím pádem potřebujeme rychlé a dostupné řešení. To najdeme v podobě mobilní klimatizace. Ty jsme vybrali z prostého důvodu, a ten je díky jejich mobilitě, cenové dostupnosti a profesionálně odvedeného výsledku. Dále se, podobně jako topidla, pyšní jednoduchosti v instalaci a ovládání.

Publikováno: 07. 08. 2021

Kategorie: Práce

Autor: Ivana Kováčová